YouTube’owy sukces! Nowe serie w przygotowaniu

Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi cotygodniowa regularność naszych tutoriali. Ale ale! To nie tak, że ich już nie będzie! Bez paniki – będą, tylko trochę rzadziej, bo co 2, a na przełomie roku, co 3 tygodnie. Pomysłów na to, czego możemy Was jeszcze nauczyć nie brakuje – sami również podsyłacie nam sugestie i […]

06.09.2018

Emilia Pieśkiewicz

Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi cotygodniowa regularność naszych tutoriali.
Ale ale! To nie tak, że ich już nie będzie! Bez paniki – będą, tylko trochę rzadziej, bo co 2, a na przełomie roku, co 3 tygodnie. Pomysłów na to, czego możemy Was jeszcze nauczyć nie brakuje – sami również podsyłacie nam sugestie i to jest ekstra!

Nasza popularność na YouTube stale rośnie – od czerwca, kiedy to rozpoczęła się nasza inwazja filmami, uzyskaliśmy już ponad 50 subskrybentów(na dzień dzisiejszy mamy ich już ponad 100), 111 pozytywnych reakcji( i ani jednej negatywnej)! Największą popularnością cieszą się odcinki o dobieraniu odpowiedniego hula oraz kręceniu na klatce.
Ufff… to nie były chillowe wakacje, ale taka praca, to sama frajda! W opisie każdego filmu możecie przeczytać, kto pomaga je stworzyć, niemniej napiszmy to raz jeszcze:

Emilia Pieśkiewicz – hulająca i robiąca głupie miny do kamery, montażystka, autorka tekstów
Anka Dzilińska(Juraszek) – lektor(ka) o aksamitnym głosie, momentami także operator
Piotr Żurek – operator, kolorysta, treser Maru
Maru – pies pomocnik, występuje cyklicznie, czasami zamiast Emilii, a czasami w tle
Jakub Mikowicz – twórca kolorowych animacji, bez których nie byłoby wiadomo, o co chodzi

Cały sztab, jak widać. Bez nich by się nie udało.
No właśnie, a co nam się właściwie udało? Jaki jest w tym cel?
Pomijając grupę osób, która ogląda nasze filmy dla czystej przyjemności wizualnej lub słuchowej, nie chwytając przy tym za hula – pozdrawiamy, kochamy, nie umiemy bez Was żyć :*
Dziękujecie nam, że pomogliśmy przebrnąć przez trudność, wytłumaczyliśmy błąd, pokazaliśmy ciekawą wariację… no i że filmy są urocze, to nasz faworyt wśród komplementów. Czego więcej chcieć? Nasze tutoriale okazują się przydatne, a to miała być i jest nadal – ich najważniejsza funkcja – challenge complete!

Przybywa hulających na Hoop Jamach, grupy warsztatowe oraz regularnego hulania w Madame Q zapełniają się w mgnieniu oka. Popularyzacja hoopingu w Polsce idzie w dobrą stronę!

Nie przestawajcie nas oglądać! Nadchodzą nowe serie…


Pierwsza seria hula-tutoriali po polsku!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *