Hoop Jam, czyli chill w plenerze

Wyczekiwany. Nadchodzi. Po raz trzeci. Hula Hoop Jam! Nasze plenerowe spotkania powracają wraz z piękną pogodą! W tym sezonie, tak jak w poprzednich, wyczekuj więcej jak jednego spotkania. Zerknij do kalendarza, aby poznać harmonogram spotkań. Kilka słów o idei Hoop Jamu dla tych, którzy nigdy się o niego nie natknęli: Hoop Jam, to chillowe spotkanie […]

28.06.2018

Emilia Pieśkiewicz

Wyczekiwany. Nadchodzi. Po raz trzeci.
Hula Hoop Jam! Nasze plenerowe spotkania powracają wraz z piękną pogodą! W tym sezonie, tak jak w poprzednich, wyczekuj więcej jak jednego spotkania. Zerknij do kalendarza, aby poznać harmonogram spotkań.

Kilka słów o idei Hoop Jamu dla tych, którzy nigdy się o niego nie natknęli:
Hoop Jam, to chillowe spotkanie w plenerze, nie mają profilu stricte zajęć. Chodzi o to, aby hulać w miłym towarzystwie i uczyć się od siebie nawzajem. Po zeszłorocznej, świetnej zabawie podczas nagrywania choreografii, planujemy powtórzyć całe zamieszanie. Dlatego przygotuj się, że prócz wolnego treningu będziemy składać te triki do kupy, żeby ponownie wstrząsnąć internetem!
W tym roku nadchodzi kilka nowości – podczas zajęć będziemy się wspólnie uczyć 1 triku, nie chodzi tutaj o hulanie na biodrach, ale o trochę trudniejsze rzeczy, takie jak np. roll, escalator, czy helikopter.

Na tym się nie zatrzymujemy i ogłaszamy Hoop Market! Cóż to takiego? Uczestnicy będą mogli zaopatrzyć się w nowe kółko naszej produkcji, polypro oraz taśmy od HULALA, a także hula-torby i koszulki od Rurzowej. Nie należy się tu jednak spodziewać stoisk – jeśli chcesz dokonać zakupu, najlepiej skontaktuj się wcześniej z wybranym sprzedawcą. Zarówno hula, jak i rzeczy tworzone przez Rurzową są produkowane na zamówienie.

Brzmi ciekawie? No raczej!

Zasady uczestnictwa są bardzo proste: Hoop Jam odbywa się w określonych godzinach(18:00-20:00) – możesz dołączyć lub odłączyć się w dowolnym momencie jego trwania. Gwarantujemy muzykę oraz wiele hula hoopów w różnych rozmiarach, dlatego możesz, ale nie musisz posiadać własnego kółka. Opłata za uczestnictwo, to 10zł. Jeżeli zamierzasz skorzystać z dostępnych kół – napisz do nas, obojętne, czy zrobisz to przez formularz kontaktowy, czy wiadomość na Facebook’u.  To pomoże nam w określeniu, ile kółek musimy przynieść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *