📅 WARSZTATY w ramach akcji Odpal Projekt „HooPoland 2020”

Przyłącz się do naszej zbiórki na organizację pierwszego polskiego festiwalu hula hoop – HooPoland 2020! Za każdą kwotę, jaką postanowisz nas wesprzeć przewidziana jest nagroda. Wśród nich są warsztaty ze wspaniałymi polskimi hoopistkami – Pauliną Szybajło, Kasią Urmanowicz oraz Brokatowymi Rakietami.

16.02.2020

Emilia Pieśkiewicz

Jak już zapewne obiło Ci się o uszy – organizujemy pierwszy w Polsce festiwal hula hoop – HooPoland

Jedną z gałęzi finansowania tego przedsięwzięcia jest akcja na Odpal Projekt. Na czym polega? Na „coś za coś”, czyli w zamian za Twój wkład finansowy otrzymasz od nas nagrodę(pełen spis na stronie zbiórki). Pośród tych wspaniałych nagród znajdują się warsztaty i to nie byle jakie! Mowa tu o tematycznych, różnorodnych warsztatach z gwiazdami polskiego hoopingu:

 

WARSZTATY z Curly Hooper – Pauliną Szybajło
17 maja godz. 18:00

Podczas warsztatów wspólnie stworzymy kombinację trików. Zajęcia będą formą zabawy, gdzie uczestnicy zdecydują jaki ruch wykonamy następnie. Taka forma pomoże w uwolnieniu kreatywności i lepszemu odnalezieniu się we flow. Będziemy uczyć się trików z jednym hula, pobawimy się rytmem, tempem oraz zejdziemy do poziomu podłogi. Paulina chce połączyć naukę nowych trików z odnalezieniem nowej jakości tych, które już znamy oraz upłynnieniem przejść pomiędzy nimi.

 

O INSTRUKTORCE

Paulina Szybajło z hula-hoopingiem związana jest od około 3 lat. Jej drugą pasją jest taniec współczesny. Uwielbia obrazować muzykę, jej tempo i rytm w tańcu z kołem. Oprócz tańca uwielbia podróże, odkrywanie nowych, interesujących miejsc, przebywanie z naturą, przejażdżki rowerowe i inne przyjemności.


WARSZTATY Z Brokatowymi Rakietami
10 maja godz. 19:00

Rakiety przygotują na tę okazję wyjątkową choreografię do niewątpliwego hitu muzycznego. Liczyć się w niej będzie bardziej flow niż triki…ale i tych nie zabraknie! Obiecujemy, że będzie splendor i gracja 😉

 

O INSTRUKTORKACH
Projekt powstały z fuzji jednorożców, hula i brokatu. Emilia, Rurzowa i Anka – tworzą kolorową mieszankę wybuchową! Występowały m.in. podczas Warszawskiej Sceny Varieté, Finału Festiwalu Ognia, a także solowo – podczas koncertu Karoliny Czarneckiej, finału Cyrkulacji 2015.

Anka – na co dzień bardziej ją słychać niż widać, niekoniecznie dlatego że ma radiową urodę, ale dlatego, że w radiu pracuje.

Rurzowa – od poniedziałku do piątku zwana Ciocią Olą – jej podopieczni, z jednej z warszawskich szkół, uwielbiają każdego namalowanego przez nią kota i jednorożca.

Emilia – powiedzieć o niej „córka zegarmistrza” to tylko pół prawdy. Hula – hoopowa inspiracja dla wielu. Dba o to, żeby hula-społeczność w Polsce była jak największa i jak najradośniejsza!


WARSZTATY Z Kate Flow – HOOP MANDALE
5 kwietnia godz. 17:00

Tematyką warsztatu jest multihooping, a dokładnie tworzenie wzorów, mandali i iluzji z hula hoop. Rozpoczniemy z jednym kołem, zakończymy na sześciu tworząc „Skrzydła Orła” oraz „Kwiat Życia”.
Stworzymy też bardziej rozbudowane wzory, łącząc się w pary oraz większe grupy.

Zachęcamy do wzięcia własnych kółek, ale ze swojej strony obiecujemy, że będziemy mieć ich trochę w zapasie.

 

O INSTRUKTORCE

Kate FlowKasia Urmanowicz
Tancerka, Performerka, Artystka, Choreografka. Tancerka i Instruktorka Hula Hoop, Tancerka LEDshow, Fireshow i Street Show.
Projektantka Gier Komputerowych, PR & Social Media Ninja, Psycholog.
Dzika Kobieta, Bogini, Wojowniczka.
W swych pokazach łączy taniec intuicyjny, taniec współczesny, sztuki walki (capoeira), jogę, hula hoop, LED hoop i kij ogniowy do kontaktu.
W wyrazie artystycznym oraz choreografiach zawiera historię i przekaz, nastawia się na wyrażanie i przesyłanie emocji widzom poprzez taniec i ruch.
Pasjonatka łączenia tańca ze sztukami audiowizualnymi, zwłaszcza użycia projekcji kinowych i hologramów. Tańczy z wizualizacjami w tle w spektaklu ZAJA oraz na koncertach SoundDome
Prowadzi autorskie warsztaty Hula Hoop Goddess w Warszawie.
Tworzy choreografie i prowadzi warsztaty hula hoop dla zespołu tanecznego ZAJA.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *