Wakacyjne warsztaty dla początkujących

Macie ochotę sprawdzić, czy hulanie, to jest to? Specjalnie dla niezdecydowanych oraz tych, którzy nie mogą się doczekać regularnych zajęć przygotowaliśmy kurs wakacyjny! Trzy dni, czyli 5 godzin intensywnych warsztatów w Madame Q. Warsztaty są dedykowane dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z hulaniem. Nie trzeba posiadać hula, na miejscu znajduje się ich całkiem […]

11.06.2018

Emilia Pieśkiewicz

Macie ochotę sprawdzić, czy hulanie, to jest to? Specjalnie dla niezdecydowanych oraz tych, którzy nie mogą się doczekać regularnych zajęć przygotowaliśmy kurs wakacyjny! Trzy dni, czyli 5 godzin intensywnych warsztatów w Madame Q. Warsztaty są dedykowane dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z hulaniem. Nie trzeba posiadać hula, na miejscu znajduje się ich całkiem sporo. Można również zaopatrzyć się we własne kółko na miejscu – pomożemy w dobraniu odpowiedniego rozmiaru.

Na warsztatach nauczymy się, jak utrzymać hula na talii, kolanach, rękach oraz szyi, kilka podstawowych trików takich jak weave, czy helikopter, nie zabraknie także krótkiej choreografii. Część praktyczna zajęć trwać będzie 90 min., natomiast ostatniego dnia dodatkowe 30min. przeznaczymy na część teoretyczną, czyli wszelkie pytania, wrażenia i ciekawostki dotyczące hulania. Przewidziane są dwie tury warsztatów: 7-9 lipca oraz 20-22 sierpnia.

poniedziałek 19:00-20:30

wtorek 19:00-20:30

środa 19:00-21:00

 

Madame Q
ul. Burdzińskiego 5/24

 


Zgłoszenie należy przesłać przez formularz kontaktowy na stronie lub bezpośrednio na adres mailowy kontakt@hooping.pl

W mailu należy zawrzeć: imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz  informację, na który z dwóch terminów chcesz się zapisać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *