Wkręcajmy razem w hula hoop!

Hooping.pl zostało stworzone w duchu budowania jak największej hula-hoopowej polskiej społeczności. Na pełnych obrotach działamy w gruncie rzeczy od niedawna, ale coraz wyraźniej widzimy, jak wiele nam umyka. Zajęcia, warsztaty, ciekawy temat, relacje video…tego, o czym moglibyśmy mówić(a jeszcze nie powiedzieliśmy) – jest cała masa! Z jednej strony – to super, bo tematom na bloga […]

04.07.2018

Emilia Pieśkiewicz

Hooping.pl zostało stworzone w duchu budowania jak największej hula-hoopowej polskiej społeczności. Na pełnych obrotach działamy w gruncie rzeczy od niedawna, ale coraz wyraźniej widzimy, jak wiele nam umyka. Zajęcia, warsztaty, ciekawy temat, relacje video…tego, o czym moglibyśmy mówić(a jeszcze nie powiedzieliśmy) – jest cała masa!
Z jednej strony – to super, bo tematom na bloga nie ma końca, ale z drugiej strony są takie wydarzenia, sytuacje itp., o których trzeba mówić na bieżąco.
I tu wkraczasz TY! Dokładnie. Prosimy o ruch społeczny! Chcemy, abyście razem z nami, czynnie tworzyli polską hula-społeczność. Bez paniki – nie oznacza to, że oczekujemy regularnych raportów z Twoich internetowych poszukiwań – znajdziesz / masz pomysł – ślij!
Jak można to zrobić? Wyślij nam drogą mailową lub messangerem:

  • wydarzenia w Polsce lub zagranicą – te, które dotyczące wyłącznie hula hoop(np. festiwale) oraz w których hula pojawia się gościnnie(np. hula-warsztaty na festiwalu SLOT w Lubiążu)
  • informacje o prowadzonych przez Ciebie warsztatach oraz zajęciach(tu prosimy o jak najdokładniejszy opis: gdzie, kiedy, kto, dla kogo etc.)
  • chęć zorganizowania warsztatów w Twoim mieście – pomożemy Ci w tym!
  • seriale/ filmy / sztukę, w których odnajdziecie hula hoop (np. twórczość @weronikamarianna na Instagramie)
  • sugestie dotyczące kolejnych odcinków tutoriali
  • tematy, o których chcesz poczytać na blogu lub…
  • pomysł na twój własny wpis na naszym blogu

Ponadto zachęcamy do zapraszania [potencjalnie zainteresowanych] znajomych na hula-wydarzenia. Znajdziesz takowe w naszym kalendarzu oraz na wydarzeniach fan page’a Hooping.pl . Zachęcamy do subskrypcji! Odwiedzając nasz kalendarz dowiesz się również, czy wiemy już o evencie, o którym chcesz nas poinformować. Będzie nam miło, jeśli raz na jakiś czas udostępnisz nasz wpis / nagranie, albo je skomentujesz – w ten sposób przyczynisz się do zwiększania naszego zasięgu w mediach społecznościowych, a my lepiej będziemy się orientować, czy spełniamy Twoje oczekiwania. Feedback, to ważna sprawa 😀

Jak widać opcji jest wiele. Brzmi zachęcająco? Mamy nadzieję, bo każdą wiadomość odczytamy z radością!


Jeśli nie otrzymasz informacji zwrotnej – napisz ponownie! Internet oraz spostrzegawczość ludzka czasami zawodzą 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *