Zimowe spotkania – hula online

Darmowe warsztaty oraz spotkania z Martą Mądry…

08.01.2021

Marta Mądry

Nowy rok zaczynamy działaniem! Zaplanowałam dla Was zimową serię darmowych spotkań – bardziej lub mniej aktywnych fizycznie 🙂 Poniżej opisałam, co będzie się na nich działo. W razie pytań – piszcie w komentarzach lub w wiadomości prywatnej.

Warsztat: jak być kreatywnym(-ą) z hula?

15.01.2021 (piątek) o godz. 20:00

Kreatywności też można się nauczyć (i warto!). Sprawdź na własnej skórze, jak zacząć tworzyć coś swojego oraz jak interpretować i odkrywać na nowo triki, które już znasz.

Czas trwania: ok. 60 min.

Warsztat: chest roll – co robić, a czego nie?

16.01.2021 (sobota) o godz. 12:00

Technika jednego z najpopularniejszych trików na hula hoop – toczenie po klatce piersiowej! Spojrzymy na niego od strony wszystkich możliwych błędów, które mogą nam utrudnić jego wykonywanie oraz tego, jak ich unikać. Może to właśnie któryś z tych błędów powoduje, że Ci nie wychodzi?

Czas trwania: 45 do 60 min.

Warsztat/jam: hula flow

30.01.2021 (sobota) o godz. 12:00

Uczenie się trików to nie wszystko. Trzeba jeszcze umieć je połączyć – i właśnie nad tym będziemy pracować. Spotkanie będzie miało formę improwizacji sterowanej, czyli będziemy bawić się hula przy muzyce, wplatając do tego na bieżąco różne ćwiczenia ruchowe. Pamiętaj o tym, żeby mieć coś do picia 😊

Czas trwania: ok. 60 min.

Spotkanie: okrągły stół – jak budować społeczność hula?

5.02.2021 (piątek) o godz. 21:00

Po co nam społeczność? Jakby to idealistycznie nie brzmiało: po to, żeby się rozwijać bardziej i szybciej, czuć się bezpieczniej oraz dobrze się bawić. Jak to zrobić? „Przyjdź” na spotkanie w formie okrągłego stołu, czyli gdzie każdy może się wypowiedzieć, zadać pytanie lub podzielić się czymś ważnym (albo słuchać innych, jeśli akurat nie ma ochoty się udzielać) i się dowiedz 😉 Pamiętaj o ciepłej herbatce (ewentualnie grzańcu) i przekąskach, bo impreza, ekhm, spotkanie może się przeciągnąć!

Czas trwania: do ostatniego uczestnika lub ostatniej uczestniczki.

 


PS Aby otrzymać link do wydarzeń, napisz do mnie wiadomość prywatną na Facebooku z informacją, na co chcesz się zapisać.

PS 2 Zajęcia nie będą nagrywane, więc jeśli chcesz wziąć w nich udział, musisz to zrobić w czasie rzeczywistym 😉

PS 3 Poziom – otwarty. Nie musisz wymiatać na hula, potrzebujesz tylko chęci 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *