📅 Nadciąga nowy semestr hulania!

Zobacz, gdzie w tym semestrze można będzie pohulać w Warszawie…

12.09.2019

Emilia Pieśkiewicz

Zakończył się już sezon plenerowych hula-spotkań. Mamy nadzieje, że udało Ci się dotrzeć na przynajmniej jedno z nich, bo było z czego wybierać: Lublin, Gdańsk, Warszawa, Wrocław… W stolicy nadal działa Inside Jam – świeża inicjatywa Anki Dzilińskiej, w przestrzennym miejscu z lustramim. Warto tam zajrzeć! Pamiętaj jednak, aby wcześniej dokonać zapisu – ilość miejsc jest ograniczona – tylko w plenerze możemy sobie pozwolić na dzikie tłumy 😉
Hula- wydarzeń w Polsce coraz więcej! Dlatego, jeśli macie ochotę dołączyć do regularnych grup hulania, albo jednorazowych warsztatów – koniecznie śledźcie nas na FB praz subskrybujcie kalendarz Googla.

Poniżej przedstawiamy harmonogram regularnych zajęć w Warszawie, obowiązujący od października 2019.

W tym semestrze czekają na Was aż dwie lokalizacje!
Madame Q oraz Gimnastyka Powietrzna School – także hulać będziemy po obu stronach Wisły! W zależności od miejsca, które wybierzesz obowiązuje inny cennik oraz system zapisów. Inny jest także czas trwania zajęć: 90, albo 60 minut.
Aby pomóc w wyborze poziomu zachęcamy do zajrzenia do naszej SYSTEMATYKI POZIOMÓW .

Madame Q ul. Burdzińskgo 5/24

Tutaj odbywać się będą zajęcia dla poziomów B oraz C, czyli tych, którym hula nie jest obce.
Można się zapisać na 1, 4 lub 8 zajęć z góry. Aby dokonać zapisu, należy wysłać do nas maila  z następującymi informacjami: imię, nazwisko, numer telefonu, rodzaj grupy. W mailu zwrotnym prześlemy dalsze szczegóły.

poziom B1 

PONIEDZIAŁKI (start 7 października)
godz. 18:30 – 20:00

poziom C1

PONIEDZIAŁKI (start 7 października)
godz. 20:00 – 21:30

zapisy


Gimnastyka Powietrzna School
ul. Zawiszy 14 

Ta szkoła działa na przyjaznym systemie internetowych zapisów(nie należy się go bać).
Najpierw trzeba wykupić pojedyncze wejście, albo karnet(CENNIK), a następnie wejść w GRAFIK i dokonać zapisu na konkretne zajęcia, które Cie interesują. Można się zapisać najdalej na 2 tygodnie w przód.

poziom A1

ŚRODY (start 2 października)
19:00 – 20:00

zapisy


W planach jest również autorski kurs Emilii Pieśkiewicz – Hula Flow Work, który cieszył się niemałym powodzeniem. HFW, to 120min. intensywnego treningu, raz w miesiącu, skierowanego do osoby, którym podstawy hulania nie są obce. W tych zajęciach nie chodzi o uczenie się trików (chociaż oczywiście kilku nowych ruchów nie zabraknie), ale o przejścia i wariacje na temat znanych już figur…jednym słowem – flow! Najprawdopodobniej odbywać się będzie raz w miesiącu, w czwartek – zamiennie z Inside Jam’em. Szczegóły już niebawem!

 

 

Inside Hoop JAM’s w Warszawie!

Hoop Gala 2019 już za nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *