📅Hula Flow Work 2019/2020

Jedyne takie zajęcia w Polsce! Wzbogać swój styl hulania i czuj się w nim swobodnie…

25.09.2019

Emilia Pieśkiewicz

HFW, to 120min. intensywnego treningu, raz w miesiącu. Zapraszamy osoby, którym podstawy hulania nie są obce. W tych zajęciach nie chodzi o uczenie się trików (chociaż oczywiście kilku nowych ruchów nie zabraknie), ale o przejścia i wariacje na temat znanych już figur…jednym słowem – flow!

 

Flow – czyli okazja nie tylko do tańca i improwizacji ale także do lepszego poznania swojego ciała i siebie. Czasem też okazja do wyjścia ze strefy komfortu – czyli rozwoju.

Dorota

Intensywne, ciekawe zajęcia! Poznałam na nich różne techniki, które pozwalają rozwinąć moje flow i stworzyć choreografie.

Anka

 

Będziemy pracować nad “flow”, czyli nad tworzeniem własnego, niepowtarzalnego stylu. Podczas zajęć skupimy się na lepszym poznaniu swojego ciała, jego zakresów ruchowych. Chodzi o to, aby w tańcu było nam ze sobą i kółkiem…wygodnie. Dzięki temu nabierzesz pewności, miękkości oraz swobody ruchu, a taniec z hula stanie się jeszcze przyjemniejszy.
Przejdziemy przez różne style taneczne, tworząc krótsze i dłuższe choreografie. Nastaw się na dużo aktywności, zarówno praktycznej, jak i teoretycznej.

MIEJSCE

MultiVisual
ul. Grochowska 23/31

CENNIK

1 wejście 50zł
4 wejścia 180zł


TERMINY

17 października
14 listopada
12 grudnia

 

ZAPISY

Kliknij tu i dowiedz się więcej o SYSTEMATYCE POZIOMÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *