Domowy Hoop Jam – zaczynamy we wtorek!

Regularne zajęcia hulania tymczasowo się nie odbywają. Nie chcemy jednak, aby ten ciężki dla wszystkich czas stanowił przeszkodę dla hulania. Dlatego zapraszamy na akcję domowy Hoop Jam!

15.03.2020

Emilia Pieśkiewicz

#ZostańWdomu

Nasz sztab specjalistek po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych danych uznał, że forma typowego hoop jamu jest dość trudna do zorganizowania przez internet, ale chcemy przemycić jej podstawowe idee – kontakt ze środowiskiem i możliwość dzielenia się tym, nad czym właśnie pracujemy – w nieco innej formie.

Proponujemy wspólne treningi online. Będą one realizowane w formie transmisji na grupie Hooping.pl . Na ten moment zaplanowane są cztery spotkania:

– 17.03 (wtorek) 19:00-20:00

– 20.03 (piątek) 19:00-20:00

– 22.03 (niedziela) 12:00-13:00

– 25.03 (środa) 19:00-20:00

W czasie każdego spotkania 3 osoby poprowadzą mini-zajęcia (może to być np. krótka choreografia, trik lub dwa, albo cokolwiek, co przyjdzie Wam do głowy). Każda/każdy z Was może zaproponować poprowadzenie bloku zajęć (ok. 15 min zajęć + kwestie techniczne na przechodzenie między transmisjami, czyli w sumie max. 20 min.) w formularzu, który znajdziesz tutaj.

Nie martw się, jeśli nie dasz rady wziąć udziału w transmisji live! Nagrania będą dostępne przynajmniej przez kilka dni.

Spotkania są darmowe.

 

UCZESTNICY: Transmisja będzie prowadzona na grupie Hooping.pl, dlatego aby w niej uczestniczyć trzeba najpierw dołączyć do grupy.
Jeśli chcecie poznać jakiś konkretny trik, przejście, albo masz hula-zagwozdkę – napiszcie o tym w komentarzu pod postem Marty na grupie. Może jest tu ktoś, kto akurat się na tym zna i chętnie pomoże.

PROWADZĄCY: Instruktaż na temat prowadzenia transmisji jest dostępny tutaj.

Przygotowując zajęcia weźcie pod uwagę, że wiele osób nie ma teraz dostępu do przestronnej sali treningowej. Zakres obrazu transmitowanego przez telefon/komputer również jest ograniczony. Wybierzcie takie zagadnienia, aby maksymalna ilość hulających mogła skorzystać z zajęć – a więc w grę wchodzi wszystko, co jest blisko ciała, nie wymaga wysokiego sufitu, ani dużo przestrzeni wokół. Toczenia po ziemi, szalone choreografie, żonglerka muszą niestety poczekać na inną okazję 😉

 

Pozdrawiamy 
Anka, Emilia i Marta


obrazek wyróżniający aut. Agaty Wójtowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *