Warsztaty z Rachel Sullivan „Dances with Circles”

Szykują się niesamowite warsztaty z gwiazdą hula hoop!

08.05.2019

Emilia Pieśkiewicz

Przygotuj się na na bardzo wyjątkowe warsztaty, ponieważ Rachel Sullivan „Dances with Circles” zamierza odwiedzić Warszawę podczas swojego turné po Europie! Jeśli jeszcze nie wiesz, kto to taki, koniecznie zajrzyj na jej Instagrama lub Facebooka!

1 czerwca 2,5 godziny intensywnych warsztatów oraz medytacji w plenerze (oby pogoda dopisała), na Polu Mokotowskim, czyli miejscu, które świetnie znasz z Hula Hoop Jamów. Dostępnych jest tylko 15 miejsc.

Podczas warsztatów zagłębimy się w manipulacje jednym oraz dwoma hula hoopami, chodzi tu zarówno o kreatywność w tworzeniu przejść między trikami, jak i o same triki. Ponato poznamy nowe techniki opracowane przez Rachel. Warsztaty nadają się właściwie dla wszystkich, od początkujących do zaawansowanych – każdy znajdzie w nich coś nowego. Przygotujcie się na zupełnie nieoczywiste ruchy i niesamowite triki, wytłumaczone kroczek po kroczku!

Rachel łączy hulanie z medytacją, dlatego spodziewajcie się doświadczyć zarówno jednego, jak i drugiego…

Na warsztaty należy przyjść z przynajmniej jednym hula. W razie potrzeby, będzie dostępnych (słownie)kilka dodatkowych. Warto także zabrać ze sobą wodę, notatnik oraz matę do jogi/ karimatę.

Wiecej szczegółów znajdziesz na Facebooku Dances With Circles, natomiast rezerwację na warsztaty możesz zrobić tutaj.

1 czerwca
11:00-13:30

Pole Mokotowskie
[mapa Google]

45$
[zarezerwuj]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *