Warsztaty z Matyldą Górską 17&18 listopada

W listopadzie zapraszamy na warsztaty z Matyldą Górską! To wybitna polska artystka, która w 2016 roku wygrała swoją hula-etiudą  Konkurs Etiud Nowocyrkowych Cyrkulacje. Prowadzi warsztaty i gości na scenie podczas festiwali w całej Europie. Blok warsztatowy odbędzie się dwa razy, czyli zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, abyśmy dali radę pomieścić wszystkich chętnych! Matylda […]

10.10.2018

Emilia Pieśkiewicz

W listopadzie zapraszamy na warsztaty z Matyldą Górską!
To wybitna polska artystka, która w 2016 roku wygrała swoją hula-etiudą  Konkurs Etiud Nowocyrkowych Cyrkulacje. Prowadzi warsztaty i gości na scenie podczas festiwali w całej Europie.

Blok warsztatowy odbędzie się dwa razy, czyli zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, abyśmy dali radę pomieścić wszystkich chętnych! Matylda przygotowała dla Was pełen wachlarz tematyczny, jednak z trzech musimy wybrać dwa tematy – ankieta w dyskusji na wydarzeniu.

17 oraz 18 listopada

11:00-12:30 I warsztat

12:45-14:15 II warsztat

 

TEMATY WARSZTATÓW

Rusz nogą – enigmatyczny tytuł, pod którym kryje się fuzja dwóch tematów : triki z użyciem nóg/stóp oraz Floor Work(w wolnym tłumaczeniu wycieranie podłogi)

️Hula kreatywność – naucz się większej swobody ruchu, odkrywaj nowe techniki i łącz ruchy, które wcześniej nie miały sensu!

2 hula w ruchu – manipulacje, spinning(kręcenie), a wszystko to przy użyciu 2 kółek! Ogarnij tę magię, która zmusza lewą rękę do pracy, a w mózgu wywołuje zacięcia. Czysta frajda!

Można przyjść na jeden lub wszystkie warsztaty! To zależy wyłącznie od Ciebie.

 

CENNIK

1 warsztat – 50zł
2 warsztaty – 80zł

 


zapisy: kontakt@hooping.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *