Warsztaty hula hoop z Martą Mądry w Warszawie

Warsztaty hula hoop w Warszawie – 5.12.2021 (niedziela) Wstępny rozkład jazdy: 12:00-13:00 – Podstawy hoop dance (dla osób zupełnie początkujących) Szukasz nowego zajęcia na zimę, które skutecznie Cię rozgrzeje? No to znalazłaś(-eś)! Warsztat dla osób chcących spróbować hula hop w formie, której na pewno nie znają z dzieciństwa. W planie m.in. kręcenie na brzuchu, dłoni […]

25.11.2021

Marta Mądry

Warsztaty hula hoop w Warszawie – 5.12.2021 (niedziela)

Wstępny rozkład jazdy:

12:00-13:00 – Podstawy hoop dance (dla osób zupełnie początkujących)

Szukasz nowego zajęcia na zimę, które skutecznie Cię rozgrzeje? No to znalazłaś(-eś)!
Warsztat dla osób chcących spróbować hula hop w formie, której na pewno nie znają z dzieciństwa.
W planie m.in. kręcenie na brzuchu, dłoni i kolanach, izolacje, helikopter i podstawowe przejścia.
Zapewniam sprzęt, więc nie musisz mieć swojego.

13:15-14:30 – Hooping dla leniuchów, czyli floorwork (poziom otwarty)*

Hulanie nie zawsze łączy się ze staniem na nogach. Całe mnóstwo rzeczy, zarówno technicznych, jak i tanecznych, można robić, siedząc lub leżąc na ziemi – i tym się właśnie zajmiemy (ale nie nastawiaj się za bardzo na lenienie 🙂 ).
Wymagania: musisz umieć kręcić hula na dłoni nad głową i na stopie (na leżąco). Kręcenia na dłoni możesz się nauczyć na pierwszym warsztacie, ale na stopie już nie – tutaj jest tutorial na YouTube (po angielsku).

14:45-16:00 – Zaawansowane wariacje i wymyślanie trików (poziom średni i zaawansowany)**

Znasz triki, ale masz problem z ich łączeniem? Chcesz się zacząć ruszać, ale nie czujesz się pewnie? A może nie masz problemu z powyższymi, ale chcesz otworzyć się na nowe jakości ruchu i trików?
Jeśli odpowiedziałaś(-eś) „tak” na którekolwiek z tych pytań, ten warsztat jest dla Ciebie.
Jest to warsztat dla osób, które mają już jakieś doświadczenie z tym sprzętem i są otwarte na eksperymenty – duża część warsztatu będzie się opierać na pracy indywidualnej.
*Na tym warsztacie potrzebne będzie kręcenie na dłoni nad głową i kręcenie na stopie na leżąco. Kręcenie na dłoni będzie poruszane na „Podstawach hoop dance”, ale kręcenie na stopie – nie.
**Nie ma tu konkretnych wymogów dotyczących poziomu – jeśli czujesz się z hula dość swobodnie, znasz kilka trików i jesteś otwarty(-a) na eksperymenty, wpadaj 🙂

A teraz nieco kwestii organizacyjnych:

– Dla osób od lat 14 wzwyż.
– Jeśli potrzebujesz hula na poziom podstawowy lub otwarty, poinformuj mnie o tym najpóźniej 24 h przed rozpoczęciem warsztatu.
– Aby zapisać się na zajęcia, wypełnij formularz (link poniżej). Podaj prawidłowy adres e-mail, żebym mogła się z Tobą skontaktować co do spraw organizacyjnych i płatności.
– Płatność: po wypełnieniu i wysłaniu formularza (link poniżej) otrzymasz ode mnie maila z informacjami dotyczącymi rozliczenia. W skrócie – 50% kwoty przelej wcześniej, aby zagwarantować sobie miejsce na warsztacie, reszta na miejscu.

Ceny:

– jeden warsztat: 90 zł
– więcej niż jeden warsztat – 80 zł za każdy

Rezygnacja:

– Możesz zrezygnować z warsztatu i dostać zwrot 100%, jeśli skontaktujesz się ze mną najpóźniej 2 doby przed rozpoczęciem warsztatu (to znaczy, że jeśli zajęcia zaczynają się w niedzielę o 12:00, masz na to czas do 12:00 w piątek). W innym wypadku wpłata przepada.
– W przypadku zmiany sytuacji z powodu pandemii (np. wprowadzenie lockdownu) dostaniesz pełny zwrot.
– Jeśli warsztat zostanie odwołany z mojej strony, dostaniesz 100% zwrotu.
Istnieje ryzyko zmian w grafiku lub odwołania wydarzenia ze względu na wydarzenia losowe lub spowodowane pandemią.

Linki:

– Formularz do zapisów
Wydarzenie na Facebooku

Prowadząca
Marta Mądry

Artystka sceniczna i trenerka sztuk cyrkowych. Prowadzi warsztaty z hula hoop i akrobatyki powietrznej, pracowała jako instruktor aerial hoop i stretching w Niemczech oraz Polsce. Trenuje siebie samą od 14 lat, innych od ok. 10 – m.in. w Polsce, Austrii, Włoszech, Czechach, Niemczech i Anglii.
Tak, to oznacza, że zaczęła hulać, kiedy na YT nie było jeszcze tutoriali na hula, a Instagram jeszcze nawet nie istniał. Taki dinozaur!
Organizatorka pierwszego w Polsce kursu instruktora hula hoop, współautorka bloga hooping.pl.
Czerpie inspiracje z różnych dziedzin, z którymi zetknęła się przez lata – od gimnastyki artystycznej i sportowej, przez jogę, taniec współczesny, gaga, popping i locking po teatr fizyczny i tańce folklorystyczne z różnych stron świata.
Stara się traktować każdego ucznia indywidualnie, nawet jeśli na jednych zajęciach ma ich 70.
Dwukrotna finalistka Konkursu Etiud Nowocyrkowych Cyrkulacje w Lublinie a także zdobywczyni 2. miejsca oraz nagrody specjalnej Krystallpalast Variete na Cyrkulacjach 2018, finalistka Newcomershow 2019 w Lipsku.
Kontakt: najszybciej przez prywatny profil na FB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *