📅 Inside Hoop JAM’s w Warszawie!

Jam niezależny od pogody, czyli nowa warszawska hula-inicjatywa…

09.09.2019

Anka Dzilińska

Na zewnątrz coraz bardziej rześko (no dobra, nie ma co owijać w bawełnę…coraz zimniej!) – a hulać gdzieś TRZEBA 😀 Stąd pomysł, żeby w Warszawie jamować w miejscu ograniczonym czterema ścianami i dachem, ale za to niezależnym od pogody! Zatem…it’s no (inside) JOKE! Przenosimy JAMY do sali! (z lustrami!!! ♥ )

CZYM JEST JAM?
Jest miejsce, są hula i są ludzie, którzy dzielą się swoją wiedzą. Jam nie ma profilu stricte „zajęć”, to bardziej wolny trening z możliwością skorzystania z pomocy/ zadawania pytań w sprawie hulania 🙂 Na pewno „prowadząca” Anka będzie miała pomysły na triki (a wspólne rozkminianie ich będzie świetną zabawą), ale też, jeśli znaleźliście trik/combo, z którym macie problem – ogarniemy go razem!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
Ponieważ jednak są te cztery ściany – trzeba się zapisać, bo więcej niż 8 osób nie wlezie! (choćbyśmy bardzo chcieli :D) . Zatem zgłaszajcie się albo pisząc do Hooping.pl, albo do Anka. Najlepiej zamieścić info NA KTÓRY JAM SIĘ ZAPISUJECIE (daty w wydarzeniu) oraz, czy potrzebujecie kółka. Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie przyjść na Jam, na który się zapisaliście DAJCIE ZNAĆ (najpóźniej dzień przed byłoby mega!), żeby ktoś, kto się zgłosił, a „nie zmieścił”, mógł przyjść!

Od października natomiast startują regularne zajęcia u Emilki Pieśkiewicz, więcej informacji już wkrótce!

Daty i zasady samego jamu znajdziecie na wydarzeniu Inside Hoop JAM!

Możecie także współtworzyć jamową playlistę na Spotify!

Za miejsce do jamowania dziękujemy super ekipie MultiVisual

 


Nadciąga nowy semestr hulania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *