Warsztaty z makijażu scenicznego

6 lutego godz. 12:00

02.02.2021

Emilia Pieśkiewicz

Dzisiaj chcemy Cię zaprosić na coś… niehulaszczego, ale jednak nie tak bardzo od hulania oderwane!
Karina Szambelan – performerka oraz instruktorka hulania, profesjonalnie zajmuje się wizażem i charakteryzacją od 4 lat. Skończyła I i II stopień w szkole Pro Academy School Of Make Up we Wrocławiu. Wizażystka polskiej marki Inglot z 3 letnim stażem. Ma również spore doświadczenie przy pracy na planach fotograficznych oraz pokazach mody. Obecnie pracuje jako wizażystka i charakteryzatorka na planach filmowych.

Karina ekskluzywnie dla członkiń oraz członków grupy Hooping.pl na Facebooku organizuje warsztaty z makijażu scenicznego. Jeśli masz problem ze zrobieniem ładnej kreski, naklejeniem rzęs, czy konturowaniem twarzy, albo marzy Ci się idealna charakteryzacja pod Twój pokaz(czy imprezę tematyczną), to nie możesz przegapić tych zajęć!

Poniżej opis wszystkiego, co przygotowała dla nas Karina:


„Makijaż sceniczny UV Make-up”, to seria dwóch warsztatów, które pomogą Ci ogarnąć technikę makijażu scenicznego. Nie będziesz mieć już problemu z technicznymi aspektami produktów do makijażu UV.

Tematy i terminy

06.02.2021, godz 13:00 (czas trwania: 30min)

Produkty do makijażu UV- o eyelinerach i farbach UV.
Ten warsztat wprowadzający jest absolutnie za darmo! Dlatego, jeśli masz wątpliwości, czy tego typu makijaż jest dla Ciebie – koniecznie przyjdź i przekonaj się sama / sam!
Spotykamy się na transmisji LIVE na grupie:)

06.02.2021, godz 14:00 (warsztat 1.5-2h max)

Kolejna część tej serii jest płatna 30zł/ os.
Czas na praktykę! Podczas trwania tego warsztatu pokażę Ci krok po kroku makijaż sceniczny z elementami świecącymi w świetle UV. Dowiesz się, co dobrze wygląda na scenie oraz jakie produkty i narzędzia będą niezbędne do wykonania pięknego i trwałego makijażu.
Po zakończonym warsztacie wyślę każdemu uczestnikowi listę produktów wraz z ich cenami i ewentualnie tańszymi zamiennikami.
Ten warsztat poprowadzę najprawdopodobniej na Jitsi Meet. Każdy uczestnik dostanie linka w wiadomości prywatnej przed rozpoczęciem warsztatów:)

Zapisy na ll część warsztatów:
Trwają do 05.02.2021 przez profil Karina Szambelan na Facebooku


Więcej prac Kariny znajdziesz tu:
www.instagram.com/karina_szambelan_mua

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *