Światowy Dzień Hula Hoop 2019

Z okazji tego wyjątkowego dnia, hooperki i hoopiści z całego świata nagrywają specjalne choreografie. Dlatego chcemy zachęcić Was do nagrania własnych hula- filmików…

14.09.2019

Emilia Pieśkiewicz

Światowy Dzień Hula Hoop to, co tu owijać w bawełnę – nasze ulubione święto!
Pierwszy World Hoop Day odbył się 7 lipca 2007. Idea narodziła się w 5 maja 2005 roku i miała na celu dzielenie się hula hoopami przede wszystkim z tymi, którzy nie mają do nich dostępu. Tak powstała organizacja WHD, na której konto można przesyłać dotację idące później na zakup hula hoop. Idea bardzo prężnie się rozwija i ściągnęła już na siebie uwagę mediów oraz większych sponsorów.

Więcej informacji tutaj.

Z okazji tego wyjątkowego dnia, hooperki i hoopiści z całego świata nagrywają specjalne choreografie. Dlatego chcemy zachęcić Was do nagrania własnych hula-filmików…

Oto tegoroczna choreografia stworzona przez HipTheHoopla. W opisie filmu znajdziesz wszelkie informacje dotyczące muzyki etc. Jeśli masz ambicję nauczenia się tego układu – śmiało! Jeśli jednak trochę Cię to przerasta, zachęcamy do nagrania dowolnego tańca z hula hoop.

5 października udostępniajcie je na wszelkich platformach społecznościowych i dodawajcie ten hasztag! Ponadto wrzućcie je na nasze wydarzenie.

Dodatkowo dodawajcie ten hasztag, abyśmy na pewno niczego nie przeoczyli – to ułatwi nam znacznie repostowanie Waszych filmików.
Udostępniajcie je na Facebooku, Instagramie… wszędzie, gdzie się da!

Pokażmy światu, jak bardzo kochamy hulać ♥
Kliknij w grafikę poniżej, żeby zobaczyć wydarzenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *