Scena Otwarta – zgłoś się!

Wystąp w Madame Q podczas Hoop Gali 2019!

18.04.2019

Emilia Pieśkiewicz

2 czerwca w Madame Q  po raz drugi odbędzie się Hoop Gala, to oznacza, że po raz kolejny odbędzie się tam również scena otwarta! Aby się na nią zapisać wystarczy wysłać do nas maila. Nie prowadzimy selekcji, liczy się wyłącznie kolejność zgłoszeń. Kilka już otrzymaliśmy, dlatego spisze się, żeby nie zniknęły wszystkie miejsca!

Takie wydarzenie, to świetna okazja do wypróbowania swoich hula-możliwości na scenie. Dlaczego? Scena otwarta, to nie konkurs, tu nie ma wygranych, ani przegranych. Występujesz przede wszystkim dla siebie, żeby mieć z tego osobistą satysfakcję. Główną motywacją jest dla Ciebie aplauz publiczności? Też spoko. Gwarantujemy brawa i dzikie krzyki z publiki.
Każdy występ jest nową odsłoną Twojej choreografii. W ten sposób uczysz się jej najskuteczniej. Dowiesz się, co w praktyce jest wygodne, a co częściej wypada niż nie. Oswoisz się z własnym pokazem, nabierzesz pewności siebie i… będziesz się przednio bawić!

Po zakończeniu części występowej zapraszamy na drinki i zabawę. Będzie można porozmawiać o swoich występach z publicznością – dzięki temu otrzymasz bezcenny feedback, który pozwoli ci na dostrzeżenie nowych elementów twojego pokazu.

 


Hoop Gala 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *