🎥 Cyrk ON. Artyści na łączach.

Każdy może mieć “niezły cyrk” w swoim domu!

30.05.2020

Anka Dzilińska

Artyści we współpracy z portalem Kuglarstwo.pl zapraszają na pierwszy w Polsce “pełnowymiarowy” spektakl cyrkowy całkowicie on-line! Każdy może mieć “niezły cyrk” w swoim domu – w najlepszym tych słów znaczeniu.

22 maja o godzinie 20:00 mogliście przenieść się do zupełnie innego świata, nie opuszczając kanapy! Aż trudno w to uwierzyć, że w magazynowej, industrialnej przestrzeni na warszawskiej Pradze Południe odbył się spektakl cyrkowy – bez sceny, czy areny – ale na najwyższym poziomie! Zobaczyć można było m.in. hula hoop, akrobacje, żonglerkę, taniec w powietrzu, iluzję oraz  jak powstaje mural cyrkowy, zaprojektowany specjalnie na tę okazję!

Wystąpili artyści znani z programu Mam Talent, zdobywający nagrody na branżowych konkursach, z setkami tysięcy wyświetleń na “YouTube”, a przede wszystkim kochający sztukę, którą w tej chwili, nie mogą się dzielić ze sceny. Nawet pandemia nie przeszkodzi im jednak w cieszeniu Waszych oczu, wzbudzaniu w Was emocji, a nawet zmuszaniu do myślenia.

Wciąż możecie ich wesprzeć – kiedy kultura “stoi”, wydarzeń scenicznych nie ma, sztuka potrzebuje rozwoju, a świat – sztuki! Wystarczy, że wejdziecie na zrzutka.pl/z/cyrkon i wpłacicie cegiełkę – w ramach akcji organizowanej przez portal Kuglarstwo.pl – wsparcia artystów na przymusowym postojowym. Wszystkie datki są dobrowolne, ale każde 10, 30 czy 50 zł sprawi, że sztuka przetrwa nawet pandemię.


Wystąpili:

MultiVisual w składzie Kamil Dziliński, Tomasz Piotrowski, Michał Szałucho, Marysia i Julian, Dominika Krzymowska, Emilia Pieśkiewicz, Maria Rozbicka, Maciej Czarski, Mateusz Czwojdziński, Maciej Pęda oraz Krzysztof Ratkowski, Krzysztof Czarski oraz artyści pracowni KontrastRurzowa, Skucha One i Tazuka.

Prowadzący:

Anka Dzilińska
Hanczak
Agnieszka Morawska

Wszystko odbyło się dzięki wsparciu, technicznym i merytorycznym:

portalu Kuglarstwo.pl
MS Brand Marcin Szmidt

 


grafika wydarzenia: Rurzowa

CyrkON. Cyrk jest tam, gdzie chcesz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *