Triki od hula-hoopowych talentów z EJC!

W tym roku z European Juggling Convention* oprócz nowych umiejętności, dobrego humoru i mnóstwa dobrej energii, przywiozłam niespodziankę dla wszystkich hulających! Udało mi się nagrać filmiki z hooperami i hooperkami, w których pokazują swoje ulubione triki – specjalnie dla Was! To spora dawka inspiracji i motywacji, a przy okazji możliwość zobaczenia, co w hula – […]

20.08.2018

Anka Dzilińska

W tym roku z European Juggling Convention* oprócz nowych umiejętności, dobrego humoru i mnóstwa dobrej energii, przywiozłam niespodziankę dla wszystkich hulających! Udało mi się nagrać filmiki z hooperami i hooperkami, w których pokazują swoje ulubione triki – specjalnie dla Was! To spora dawka inspiracji i motywacji, a przy okazji możliwość zobaczenia, co w hula – świecie piszczy.

W każdy poniedziałek będą się na Facebooku i Instagramie pojawiać kolejne filmiki z ulubionymi trikami naszych bohaterów z różnych stron świata.

O samym wyjeździe na European Juggling Convention również napiszę co nieco – bo choć nazwa wskazuje, że to żonglerska konwencja – hulających była cała masa, codziennie były jakieś warsztaty, a i na scenie open, a także na gali, nie zabrakło kółek!

Na zdjęciu – Buket Rin oraz Eleni Ana Circus – jedne z super-hooperek, które pojawią się w serii, wraz ze swoimi trickami.

Poniżej krótka zapowiedź.

 

*największa cyrkowa konwencja w Europie


EJC miejscem dla hooperów? Tak! Bardzo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *